more replica watch.he said swiss replica watches.More Bonuses replica rolex.60% off https://fakerolex-watch.net/.check that https://www.relogiosavenda.com/.click now https://fakeiwcwatches.net/.company website replica watches for sale.see this page watch replicas USA.Wiht Big Discount replica 1:1 watches.you can find out more replica watch.men's replica watches.see post https://www.entertainmentwatches.com/.go now swiss replica watches aaa+ grade.you can look here newsbreitling.costly and then again, the copies are of less expense. https://www.businesstagheuer.com/.here you can find the best https://www.travelfranckmuller.com/.go to my site www.televisionwatches.com.Buy now holidayswatches.com.With Discount https://www.stockstagheuer.com.important site www.lawbellross.com.

Izdruka caur internetu

Jums ir iespējams noformēt fotogrāfiju drukāšanu on-line režīmā tieši no sava stacionārā vai klēpja datora. Mājās mierīgā atmosfērā Jūs izvēlaties materiālu, ko nepieciešams izdrukāt, un saņemat gatavu pasūtījumu  „KODAK EXPRESS” fotolaboratorijā vai jebkurā kompānijas „ZIGZAG FOTO” pasūtījumu pieņemšanas un izsniegšanas punktā. On-line režīmā sastādītos pasūtījumus iespējams nosūtīt uz fotolaboratoriju jebkurā diennakts laikā. Tāpat nosūtīt var neierobežotu skaitu fotogrāfiju – fotogrāfiju skaits vienā pasūtījumā var būt jebkurš. Administrators laboratorijas darba laikā sazināsies ar Jums (1 līdz 3 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža).
Atkarībā no fotolaboratorijas noslogotības, Jūsu pasūtījums tiks izpildīts no 1 līdz 12 stundu laikā. Jūs varat sava pasūtījuma izpildes laiku paātrināt, piezvanot uz fotolaboratoriju pa tālruni 22010154 vai 29648004 un informējot par to, vai arī personīgi ierodoties 18.Novembra ielā 193, Daugavpilī.
Šodien fotogrāfija ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Košu, smieklīgu vai nopietnu fotogrāfiju veidā mēs glabājam atmiņas par mūsu tuviniekiem un draugiem, par nozīmīgiem mūsu dzīves notikumiem (izlaiduma balle, kāzas, mazuļa piedzimšana), par ceļojumiem un svinībām. Kādam fotogrāfija ir māksla, citam – laikmeta vēsturiskā hronika, vēl kādam – iespēja pastāstīt par sevi. Mūsu fotocentrs pastāv tādēļ, lai Jums būtu iespēja jebkurā laikā saņemt kvalitatīvus attēlus un saistībā ar fotogrāfiju realizēt visus savus radošos plānus.
Mēs piedāvājam plašu pieprasītāko foto pakalpojumu spektru un saviem klientiem garantējam teicamu servisu, kā arī optimālu cenas un kvalitātes samēru.

Izmēri

Mēs drukājam dažāda izmēra fotogrāfijas: 9x13, 10x15, 11x15, 13х18, 15х21, 20х30, 30х40, 30х45, 30х60, 30х90 un pat 1,5x10 metru fotogrāfijas! Tāpat iespējams pasūtīt drukas panorāmas formātu: 30х90, 30х60 un 13x35, kā arī 15х35 un 20x35, ko bieži izmanto fotogrāfiju grāmatu izgatavošanā. Izmērs var būt jebkurš! Blakus glancētam un matētam fotopapīram drukāšanai mēs piedāvājam arī neparastu papīru ar metālisku spīdumu. Kodak Professional Endura Metalliс – materiāls, kas dod satriecošu vizuālo efektu!
Video rokasgrāmata par fotogrāfiju pasūtījuma noformēšanu on-line režīmā.

Dodieties uz fotoattēlu pasūtīšanu
Pasūtiet fotogrāfijas izdruku neatejot no datora. Augšupielādiet fotogrāfijas tieši šajā mājaslapā!
Kodak Express
Daugavpils,
18. Novembra iela 193

+371 22-01-01-54

kodakexpress@inbox.lv
f.h@inbox.lv
Pr. - Pk. 09:00 — 17:00
St.
Sv.
09:00 — 14:00
Brīvdiena