more replica watch.he said swiss replica watches.More Bonuses replica rolex.60% off https://fakerolex-watch.net/.check that https://www.relogiosavenda.com/.click now https://fakeiwcwatches.net/.company website replica watches for sale.see this page watch replicas USA.Wiht Big Discount replica 1:1 watches.you can find out more replica watch.men's replica watches.see post https://www.entertainmentwatches.com/.go now swiss replica watches aaa+ grade.you can look here newsbreitling.costly and then again, the copies are of less expense. https://www.businesstagheuer.com/.here you can find the best https://www.travelfranckmuller.com/.go to my site www.televisionwatches.com.Buy now holidayswatches.com.With Discount https://www.stockstagheuer.com.important site www.lawbellross.com.

Fotogrāfiju apstrāde

Kompānijas "ZIGZAG FOTO" salonveikalā "KODAK EXPRESS" drukāšanas procesā katrai fotogrāfijai tiek veikta spilgtuma, krāsu un kontrasta izlīdzināšana. Piemēram, ja attēls ir pārāk tumšs, tad to padara gaišāku, ja tas nav pietiekami kontrastains – tiek palielināts kontrasts. Izmaiņas tiek veiktas, saglabājot galvenā fotogrāfijas objekta (fotogrāfijas centrālais cilvēks, piemineklis vai ēka) prioritāti. Gadījumā, ja Jūs fotogrāfijas jau esat patstāvīgi koriģējuši pēc saviem ieskatiem – pasūtījuma komentārā ierakstiet frāzi: „drukāt bez korekcijām” un fotolaboratorija ņems vērā Jūsu vēlēšanos. Vienlaikus neaizmirstiet veikt pareizu sava monitora kalibrēšanu. Atsevišķos gadījumos tomēr vienkāršāk ir ierasties fotolaboratorijā un izdrukāt savu pasūtījumu kopā ar operatoru, iepriekš gan pierakstoties pa tālruni 22010154.


Ретушь и коррекция

Krāsu korekcija vairumā gadījumu dod iespēju novērst fotografēšanas laikā pieļautās kļūdas un fotogrāfijas defektus. Atšķirībā no citām fotolaboratorijām, kurās produkcija tiek drukāta automātiskā režīmā, neveicot nekādas korekcijas, mēs nemitīgi sekojam, lai mūsu produkcijas rezultāti un kvalitāte būtu nemainīgi labi – Jūs varat fotogrāfijas izdrukāt šodien, rīt vai pēc mēneša un saņemsiet vienas un tās pašas krāsas toņa nospiedumu (tā ir krāsu izšķirtspējas stabilitāte). Atšķirībā no mums, ne visas fotolaboratorijas var apgalvot, ka viņu melnbaltajos attēlos nav saskatāms kādas citas krāsas piejaukums.

Fotoateljē "ZIGZAG FOTO" Jūs varat veikt savu fotogrāfiju retušēšanu, t.i., padarīt mazliet skaistāku realitāti vai novērst fotogrāfijā esošus sīkus defektus un skrāpējumus, uzticot šo darbu profesionāļiem. Pie mums Jūs varat izdrukāt retušētās fotogrāfijas, kā arī iegādāties rāmīšus fotogrāfijām un fotoalbumus.


Restaurācija

Šobrīd vecu fotogrāfiju restaurācija ir pakalpojums, kas pieejams visiem. Pateicoties strauju attīstību guvušajām digitālajām tehnoloģijām, fotogrāfiju restaurācijas iespējas kļuvušas gandrīz neierobežotas. Fotoateljē „ZIGZAG FOTO" iespējams novērst defektus, kas saistīti ar Jūsu fotogrāfiju novecošanu, t.i., novērst lielākus skrāpējumus, nodilumus, atjaunot saplēstas fotogrāfijas, atjaunot neatgriezeniski zaudētos fotogrāfijas fragmentus. Atjaunoto fotogrāfiju neierobežotā daudzumā var izdrukāt uz jebkuras kvalitātes un izmēra papīra.

Vecas fotogrāfijas restaurācija var kļūt par lielisku gadadienas vai jubilejas dāvanu. Tā kā mūsu salonā ar restaurāciju nodarbojas pieredzējuši sava amata profesionāļi, restaurācijai mēs pieņemam praktiski jebkura izmēra un krāsainības fotogrāfijas.  


„Sarkano acu” efekts

Šis efekts saistīts ar to, ka zibspuldzes uzspīdēšanas brīdī acs zīlīte nepaspēj sašaurināties un zibspuldzes gaisma atstarojas no tīklenes, kura pārklāta ar sīkiem asinsvadiņiem. Jo plašāka ir acs zīlīte, jo lielāks „sarkano acu” efekts redzams Jūsu fotogrāfijās. Minētais efekts vairāk redzams bērniem, kā arī cilvēkiem ar gaišu acu un matu krāsu. Turklāt ne visi digitālie fotoaparāti spēj automātiski izšķirt acu dabisko krāsu. Tā kā nevienam nav patīkami saņemt bildes ar sarkanām acīm, mēs piedāvājam „sarkano acu” efekta novēršanas pakalpojumu, kas visam pasūtījumam maksā tikai 0,85 €.


Apstrādes papildus pakalpojumi

    • Fona nomaiņa, kuram nav pietiekama kontrasta
    • Atsevišķu attēla daļu nomaiņa (apģērbs, frizūra, objekta izņemšana)
    • Vairāku fotogrāfiju montāža 
    • Foto jociņi u.tml.  
Фотомонтаж

Apģērba nomaiņa

Zināms, ka fotografējoties kādam dokumentam, nepieciešams īpaša veida apģērbs, bet iegriezties mājās, lai pārģērbtos, nav laika. Tagad tā vairs nav problēma. Ar datora palīdzību iespējams nomainīt (ielikt) apģērba formu, kā arī veikt fotogrāfijas māksliniecisko retušējumu.


Dodieties uz fotoattēlu pasūtīšanu
Pasūtiet fotogrāfijas izdruku neatejot no datora. Augšupielādiet fotogrāfijas tieši šajā mājaslapā!
Kodak Express
Daugavpils,
18. Novembra iela 193

+371 22-01-01-54

kodakexpress@inbox.lv
f.h@inbox.lv
Pr. - Pk. 09:00 — 17:00
St.
Sv.
09:00 — 14:00
Brīvdiena