more replica watch.he said swiss replica watches.More Bonuses replica rolex.60% off https://fakerolex-watch.net/.check that https://www.relogiosavenda.com/.click now https://fakeiwcwatches.net/.company website replica watches for sale.see this page watch replicas USA.Wiht Big Discount replica 1:1 watches.you can find out more replica watch.men's replica watches.see post https://www.entertainmentwatches.com/.go now swiss replica watches aaa+ grade.you can look here newsbreitling.costly and then again, the copies are of less expense. https://www.businesstagheuer.com/.here you can find the best https://www.travelfranckmuller.com/.go to my site www.televisionwatches.com.Buy now holidayswatches.com.With Discount https://www.stockstagheuer.com.important site www.lawbellross.com.

Foto uz dokumentiem

Fotogrāfijas dokumentiem

Kompānija „ZIGZAG FOTO” gatava Jums piedāvāt plašu pakalpojumu spektru, kas saistīti ar fotogrāfijām dokumentiem. Šeit Jūs varat ātri un kvalitatīvi, bet galvenais – salīdzinoši lēti iegūt fotogrāfiju visu veidu dokumentiem (apliecībām, caurlaidēm, pasēm, vīzām, personas lietai utt.). Jums nav jāzina prasības, kādas izvirzītas konkrētam dokumentam. Balstoties uz pastāvošo bāzi, mūsu speciālisti Jums izgatavos nepieciešamajiem izmēriem un kritērijiem atbilstošu fotogrāfiju, Jums tikai jānorāda, kādam dokumentam fotogrāfija nepieciešama.

Mūsdienu cilvēkam dokuments ir otra seja. Tāpēc ikviens vēlas, lai, neskatoties uz dokumenta korektumu un oficiālo statusu, fotogrāfija tajā būtu pievilcīga, kā arī lai pasūtītājam pašam un citiem cilvēkiem tā patiktu. Izmantojot modernās tehnoloģijas mūsu operatori palīdzēs portretā novērst sīkus trūkumus, nepārkāpjot atpazīstamības robežu.

Pasūtot fotogrāfiju dokumentiem kompānijas „ZIGZAG FOTO” salonā „KODAK EXPRESS”, Jūs ietaupīsiet savu laiku un izvairīsieties no liekām rūpēm. Visiem zināma patiesība, ka pats dārgākais ir laiks, tāpēc mēs cenšamies taupīt mūsu klientu laiku. Jums vajadzēs tikai 5-10 minūtes, lai mūsu salonā iegūtu steidzamu fotogrāfiju dokumentiem.

Jums nav laika?

Ja Jums patiešām nav laika vai Jūs nevarat ierasties mūsu fotosalonā, pastāv iespēja Jums vajadzīgo fotogrāfiju dokumentiem pasūtīt, neizejot no mājas!

Lai iegūtu fotogrāfiju dokumentiem, sekojiet zemāk dotajiem norādījumiem. Ja Jūs visu izdarīsiet pareizi, tad fotogrāfiju dokumentiem mūsu salonā varēsiet saņemt jau pēc dažām minūtēm, vai arī mēs to nogādāsim Jūsu norādītajā adresē.

 1. Lai izgatavotu fotogrāfiju dokumentiem, Jums būs vajadzīgs digitālais fotoaparāts un Internets. Fotoaparātā izvēlieties fotografēšanas režīmu „Portrets”
 2. Nofotografējiet sevi tā, lai fotogrāfija atbilstu sekojošām prasībām:
  • seja jānofotografē precīzi pretstatā
  • mīmika (sejas izteiksme) nedrīkst mainīt sejas pantus
  • galvu nedrīkst grozīt vai noliek
  • fotografēties nepieciešams vienkrāsainā kostīmā vai kleitā (mums ir iespējams kostīmu mainīt)
  • attēlam jābūt ar labu asumu
  • fotogrāfijā nav pieļaujami sejai raksturīgo īpatnību sagrozījumi
  • fotografēties nepieciešams uz gaiša vienkrāsaina fona bez svītrām vai ēnām.
 3. • Jūsuprāt labāk izdevušos fotogrāfiju ielādējiet mūsu mājas lapā www.zigzagfoto.lv norādot, kādas fotogrāfijas dokumentam Jums vajadzīgas (komentāros ierakstiet, kādam tieši dokumentam fotogrāfija nepieciešama). Jūs varat arī piezvanīt mūsu operatoram uz laboratoriju pa tālruni 22010154

Mēs varam Jums nepieciešamā izmēra un skaita fotogrāfijas ne vien izdrukāt, bet to digitālo versiju arī ierakstīt USB zibatmiņas kartē vai diskā. Tas ir ļoti ērti, turklāt taupa Jūsu laiku, jo nākamreiz, kad Jums būs vajadzīgas fotogrāfijas dokumentiem, Jums vajadzēs tās digitālajā nesēja atvest vai ar Interneta starpniecību pārsūtīt mums un izprintēt.

Apstrāde

Bieži vien fotografējoties kādam dokumentam, nepieciešams īpaša veida apģērbs, bet iegriezties mājās, lai pārģērbtos, nav laika. Tagad tā vairs nav problēma. Ar datora palīdzību iespējams nomainīt (ielikt) apģērba formu, kā arī veikt fotogrāfijas māksliniecisko retušējumu.

Ja Jūs tieši šobrīd nevēlaties vai nevarat nofotografēties, mūsu centrs piedāvā Jūsu fotogrāfiju dokumentam izveidot no jau esošas fotogrāfijas. Vienlaikus piedāvājot iespēju novērst fotogrāfijā redzamos trūkumus, nomainīt fonu, vai vienkārši pārkopēt Jūsu fotogrāfiju. Turklāt fotogrāfijas „saimnieka” klātbūtne nav nepieciešama. Šajā gadījumā fotogrāfijas dokumentam tiek ņemtas no digitālā attēla vai jau esošas fotogrāfijas. Jūsu fotogrāfija tiek apstrādāta, noteikti konkrēti izmēri un pēc pāris minūtēm tā ir jau gatava.

Izbraukuma fotosesija

Jūs gribat nofotografēt savus darbiniekus dokumentiem? Izbraukuma fotosesija – tas ir pakalpojums, kuram nav robežu. Mūsu fotogrāfs savlaicīgi ieradīsies norādītajā vietā, nepieciešamības gadījumā ņemot līdzi vajadzīgo aprīkojumu.

Pariet uz pasūtījumu
Pasūtiet fotogrāfijas izdruku neatejot no datora. Augšupielādiet fotogrāfijas tieši šajā mājaslapā!
Kodak Express
Daugavpils,
18. Novembra iela 193

+371 22-01-01-54

kodakexpress@inbox.lv
f.h@inbox.lv
Pr. - Pk. 09:00 — 17:00
St.
Sv.
09:00 — 14:00
Brīvdiena