more replica watch.he said swiss replica watches.More Bonuses replica rolex.60% off https://fakerolex-watch.net/.check that https://www.relogiosavenda.com/.click now https://fakeiwcwatches.net/.company website replica watches for sale.see this page watch replicas USA.Wiht Big Discount replica 1:1 watches.you can find out more replica watch.men's replica watches.see post https://www.entertainmentwatches.com/.go now swiss replica watches aaa+ grade.you can look here newsbreitling.costly and then again, the copies are of less expense. https://www.businesstagheuer.com/.here you can find the best https://www.travelfranckmuller.com/.go to my site www.televisionwatches.com.Buy now holidayswatches.com.With Discount https://www.stockstagheuer.com.important site www.lawbellross.com.

Detalizācija


Attēlu digitalizēšana

Skenēšana – fotogrāfijas, dokumenta vai citas izdrukātas informācijas pārveidošana elektroniskā formā. Atbilstoši Jūsu vēlmei skenēto attēlu mēs pārcelsim jebkurā informācijas nesējā vai nosūtīsim uz Jūsu elektronisko adresi. Tāpat skenēto attēlu iespējams izdrukāt Jūsu piedāvātajā izmērā.

Fotolaboratorijas skenēšanas iekārtas – plēves skeneris Noritsu 3301. Skenēšana tiek veikta, izmantojot DIGITAL ICE-4 tehnoloģiju (skenēšanas laikā tiek likvidēti ieskrāpējumi un putekļi). Failu izvades formāts – JPEG ir maksimālās kvalitātes formāts, kura izšķirtspēja sastāda 3600х2400 piks un ļauj drukāt liela formāta fotogrāfijas. Skenēšanai tiek pieņemtas 135 mm filmiņas.

Pārceļot video, audio vai fotomateriālus digitālajā nesējā, tie tiek saglabāti drošākajā informācijas glabāšanas veidā – binārajā kodā. Digitālā veidā Jūsu materiāli saglabāsies daudzu gadu desmitu garumā, nezaudējot savu kvalitāti, bet datu zuduma procents kopēšanas laikā pēc videokasetes digitalizēšanas ir niecīgs – viens procents uz miljons kopijām!

Tas viss garantē Jūsu dzīves nozīmīgāko momentu – vai tā būtu bērna piedzimšana, laulību ceremonija vai izlaiduma vakars, saglabāšanu saviem pēcnācējiem.

Pildot Jūs vēlēšanos, skenēto attēlu mēs pārnesīsim jebkurā informācijas nesējā, nosūtīsim uz jebkuru elektronisko adresi vai izdrukāsim Jūsu izvēlētajā lielumā.

Vairākums attīstīto fotofilmiņu laika gaitā noveco, to virsmā rodas plaisas, attēls zaudē savas sākotnējās krāsas un kolorītu, to pārklāj skrāpējumi, putekļi un netīrumi. Tātad, ja Jūs esat filmiņu fotoaparāta piekritējs un tuvākajā laikā netaisāties neko mainīt, tad šis pakalpojums domāts tieši Jums. Pārveidojot Jūsu fotogrāfijas elektroniskā veidā un iekopējot jebkurā digitālajā nesējā, Jūs varēsiet saglabāt savas dzīves vērtīgākos brīžus ilgam laikam. Mēs strādājam ar jebkura tipa filmiņām un pārnesam attēlus diskā (С-41procesa krāsainie un melnbaltie negatīvi, 70.-80.gadu melnbaltie negatīvi un slaidi). Digitalizēt iespējams gan filmiņu visā tās garumā (rullīti), gan arī, ja tā ir sagriezta gabaliņos. Attēlu pārnešanas no filmiņas diskā pakalpojums tiek veikts ar profesionālu fotoiekārtu. Faili ar attēliem tiek ierakstīti maksimālās kvalitātes .jpeg formātā ar 3600х2400 piks izšķirtspēju, kas dos iespēju drukāt lielformāta fotogrāfijas.

Video digitalizēšana

ārnesot savu videokasetēs glabāto mājas arhīvu modernā digitālā formātā, Jūs savas dzīves liecības saglabāsiet nākamajām paaudzēm! Analogo ierakstu kvalitāte laika gaitā zūd – rodas plaisiņas un cita veida defekti, uz ekrāna redzamas svītras, bet ieraksts DVD diskā uz ilgu laiku saglabās krāsu spilgtumu, asumu un skaņu, turklāt DVD diskā saglabātais arhīvs aizņem daudz mazāk vietas.

Viens no kompānijas ZIGZAG FOTO piedāvāto pakalpojumu virzieniem ir videokasešu digitalizēšana. Videomateriāla digitalizēšana — tas ir videomateriāla pārnešanas digitālajā formātā (kopēšana bez izmaiņām) un ierakstīšanas DVD diskā process ar sekojošu iespēju to skatīties, izmantojot DVD atskaņotāju. Mūsu iekārtas ļauj veikt atkārtotu pārrakstīšanu jebkurā citā digitālā vai analogā nesējā. Piedāvājam arī videokasešu ar mājas videoierakstiem digitalizāciju, ierakstīšanu DVD vai HDD diskā.

Digitalizēšanai tiek pieņemti sekojoši formāti:

  • VHS — videomagnetofonu videokasetes
  • MiniDV и HDV — digitālo videokameru kasetes
  • DVD-mini 8cm — digitālo videokameru DVD diski
  • VHS-C — analogo videokameru kasetes
  • Video-8, Hi-8, Digital-8 — videokameru kasetes
  • CD, Flash-kartes, USB — digitālie formāti *AVI, *Mpeg, *Dvix
  • DVD — DVD disku tiražēšana un pārrakstīšana

Jūsu videokasešu ierakstu digitalizēšana dos tiem jaunu dzīvi. Mājas analogo nesēju videoierakstu atskaņošanas kvalitāte noveco ne tikai tad, kad Jūs tos atkārtoti skatāties, bet arī vienkārši kasetei atrodoties plauktā, jo magnētiskajā nesējā ierakstītais materiāls ar laiku zaudē savas sākotnējās spilgtuma, krāsas un asuma īpašības.

Pariet uz pasūtījumu
Pasūtiet fotogrāfijas izdruku neatejot no datora. Augšupielādiet fotogrāfijas tieši šajā mājaslapā!
Kodak Express
Daugavpils,
18. Novembra iela 193

+371 22-01-01-54

kodakexpress@inbox.lv
f.h@inbox.lv
Pr. - Pk. 09:00 — 17:00
St.
Sv.
09:00 — 14:00
Brīvdiena